Od najmłodszych lat zainteresowani fotografią, filmem, sztuką i wszystkim, co kreatywne, ale to właśnie tworzenie filmów skradło nasze serca i poświęciliśmy się temu całkowicie.  Sposób, w jaki film przywraca wspomnienia i buduje emocje:  połączeniem ujęć, obrazem, muzyką; nie może być zastąpione przez nic innego.

 

Nie zależy nam tylko na zarejestrowaniu zdarzeń i sklejeniu ich w całość. Chcemy, by Wasz film miał swój wyjątkowy klimat i często spędzamy wiele dni na samym poszukiwaniu muzyki, bo "to nadal nie to".

Dlatego też nie montujemy w tydzień, dwa - oczywiście bez przesady w drugą stronę :), bo chcemy Wam pokazać film, z którego sami jesteśmy dumni i po oglądnięciu go - wzruszeni.

 

I może się Wam wydawać, że przecież się wstydzicie, nie wiecie jak zachować się przed kamerą, ale w żadnym filmie, który widzieliście w naszym portfolio nie było grania, ustawiania scen. Wystarczy, że będziecie sobą, i czasem jest to po prostu trzymanie się za rękę i romantyczny taniec, a czasem szalony plener z bieganiem po parku i wygłupami. Obie te koncepcje są tak samo piękną i niepowtarzalną pamiątką.